Galatasaray’da 3 puana

e3 image group takes our client's vision or challenge and transforms it into an actionable road map.

Galatasaray’ın doruk yolundaki en mühim virajlarından biri olan Medipol Başakşehir maçı oyuncular açısından ayrıca farklı bir anlam taşıyor. Betsat bu sıkıntılı maçtan 3 puanla ayrılırsa ekstradan 2 gün izin daha yapacak.

FARKLI BİR ANLAM KAZANDI

Dünya Kupası için verilen arada Teknik Direktör Okan Buruk’un takımın toplanması için organize ettiği tarihin 24 Kasım olduğu sadece Başakşehir maçında alınacak fena bir sonuç halinde bunun 2 gün erkene çekilmesinin gündeme geleceği açıklandı.

Böylece sarı-kırmızılı futbolcular için Başakşehir mücadelesi doruk yarışı için önemli bir maçın yanında değişik bir anlam kazanmıştır. Bu durumun artı bir motivasyon yaratmasının beklendiği ifade edildi.

 

HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRECEK

Diğer yandan verilecek arada sarı-kırmızılılar ilk planda hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sürdürecek.

Cim-Bom iki hafta sonra ise soluğu Antalya’da alacak ve burada çalışmalarını sürdürecek. Galatasaray bu süreçte hazırlık maçları da oynayacak.

Trabzonspor taraftarının memnun olmadığını düşünen eski futbolcu, “Hiçbir Trabzonspor taraftarının memnun olduğunu düşünmüyorum. Eksikler var mı, var fakat arzu ve arzu yok. Geçen seneki kriterleri görmüyorum bu yıl. Trabzonsporlu taraftarlar, kazanmış bir ekip görmek isterlerdi aradan ilkin. Hoca hep geçmişten ve değişikliklerden bahsetti, takım uyum sağlayacak dedi fakat öyle bir gidişat ben görmedim” ifadelerini kullandı.

Zeminin kötü olduğunu söyleyen Nihat Kahveci, “Konya maçı, bugün de öne geçtin. İki ekip için de kötüydü zemin bu arada. Tek tarafa değil. Sonuçta taraftarlar oldukça sevindiler uzun bir aradan sonra şampiyonluklarını dünya konuştu fakat şu anda taraftar da memnun değil” açıklamalarını yapmış oldu.

Fill out the form below to receive your
FREE e3 Image Group Brochure!
Thank You. You may now download your new pdf brochure.